Pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě (pojistka na blbost)

Jistě znáte nepříjemné situace, kdy soused vytopí souseda, dítě na kole někoho srazí či poškodí zaparkované luxusní auto. Stává se to běžně a ani vaší rodině se taková smůla nemusí vyhnout. Proto ochraňte svoje finance pojištěním odpovědnosti za škodu v běžném občanském životě.

Pojištění odpovědnosti za škodu v běžném občanském životě, mnohými nazývané jako pojistka na blbost, kryje rizika škod, které pojištěná osoba způsobí třetím osobám při rekreaci, rekreačních sportech, jako chodec nebo cyklista (nebo při provozu jiného nemotorového vozidla), držením domácích zvířat a zbraní (s povolením). Pojištění odpovědnosti kryje také škody, které způsobí třetím osobám pomocná osoba zaměstnaná v domácnosti pojištěného.

Pojištění lze sjednat samostatně nebo jako připojištění např. k pojištění domácnosti.

 V cenách a financích vám pomůže kalkulačka.eu

Pojištění, přes internet, které šetří vaši kapsu, váš čas i nervy. Pomocí jednoduchých aplikací budete mít jistotu: jak najít a sjednat online, nejlevnější Povinné ručení, pojištění bez, kterého se vaše domácnost neobejde: Pojištění domácnosti,na nejlevnější Pojištění nemovitosti narazíte zde, pokud je vaše Pojištění vozidel špatné, pak se nedivte, že při bouračce vás takový omyl bude stát desítky až stovky tisíc, Pojištění odpovědnosti proto pečlivě vybírejte, ať už vozidel, v běžném životě, či v zaměstnání. Penzijní připojištění, které se na stará kolena bude hodit, Životní pojištění, která vám spadne z nebe při smrti živitele rodiny a Cestovní pojištění, které vám zajistí ošetření a transport do vlasti, když něco nevyjde jak má a Úrazové pojištění pro vaše děti a volný čas. A když nejste dobrý řidič tak si sjednejte Havarijní pojištění, ať si nemusíte platit opravy ze svého.